LED senzorové osvetlenie pre spoločenstvá vlastníkov

Pridal: Kamil Gofjar Články: LED osvetlenie Dňa: Utorok, marec 17, 2015 Komentár: 0 Hit: 1361

SENZOROVÉ OSVETLENIE LED nie len pre Spoločenstvá vlastníkov

Jedinečné najúspornejšie LED osvetlenie bytových domov, garáží, chodieb, schodísk a pod. ovládané automatickým spínačom zo zabudovaného HF snímača pohybu. Snímač zabudovaný priamo v svetle. 

LED svietidlo  so zabudovaným senzorom je náhrada pôvodných svietidiel. Výmenou za staré svietidlo sa dosahuje vysoká úspora elektrickej energie a komfort bez nutnosti zmien na elektroinštalácii !!!

 Ako to funguje?

Senzorové svietidlo obsahuje vysokofrekvenčný senzor GQ180, ktorý oproti bežným infračerveným senzorom spína pri akomkoľvek pohybe s takmer 100% spoľahlivosťou.V prípade že denné svetlo klesne pod nastavenú hodnotu, svietidlo pri zaznamenanom pohybe dá signál a rozsvieti. Svieti nastavený čas od posledného zaznamenaného pohybu, takže každé svietidlo sa dá nastaviť veľmi jednoducho podľa požiadaviek obyvateľov.

Ponúkame rôzne druhy LED svietidla so zabudovaným senzorom, alebo bez senzoru. Líšia sa v technických parametroch ako aj v svietivosti.

 Najobĺúbenejším modelom roku 2011 sa stalo svietidlo  GQ LED307 . 

V roku 2012 a 2013 toto svietidlo nahradili svietidlá LCL LIANA a LCL Nina. Tieto svietidlá majú okrem zabudovaného HF snímača pohybu v sebe integrovaný aj LED modul.

 Prednosti týchto svietidiel sú, že v nich nie je  žiadna žiarovka!,  LED modul 5až 15W  je pevne uchytený, schovaný v svietidle a tak  neláka ruky zlodejov

 

Komentáre

Zanechajte svoj komentár