Fotovoltaika

Žiadny produkt v tejto kategórii.

V kategórii nájdete všetky produkty týkajúce sa fotovoltaiky.

Podkategórie

 • Solárne panely

  Solárne panely (a všetky FV moduly) zachytiávajúslnečné žiarenie a premeňajú ho na elektrickú energiu. Sú zoskupené v závislosti na napätí jednosmerného prúdu 12 V, 24 V alebo 48 V a viac  ( 48 - 1000V) pre väčšie systémy.v závislosti na veľkosti systému môžu byť inštalované na akomkoľvek povrchu bez tienenia (strechy, steny, pozemné inštalácie a iné ...) a majú predpokladanú životnosť až 40 rokov.

 • Meniče skladom AC/DC

  Invertor je srdcom solárneho systému. Fotovoltaický panel, alebo fotovoltaické pole pripojené k meničom dodáva jednosmerný prúd DC. Tento prúd je v invertoroch ďaľej spracovaný a prevedený na požadovanú hodnotu striedavého napätia.

  Invertory sú skladom a dodacia doba na produkty je približne 48 hodín. Tovar sa zo skadu expeduje až po úhrade faktúry čo môže v prípade bankového prevoodu znamenať + jeden deń. Po pripísaní platby na účet vám tento stav oznámime a tovar sa doručí v čo najkratšom čase.

 • Konštrukcie pre solárne panely

  Solárne panely sa dajú umiestniť na takmer všetky strechy a objekty. Pre rôzne typy striech sa používajú rôzne úchyty a nerezové držiaky v ktoré v tejto kategórii produktov nájdete.Uvedomte si že materiál použitý na konštrukcie musí spĺńať vysoké požiadavky najmä z hľadiska bezpečnosti a životnosti. Fotovoltaické pole musí byť na strecha alebo fasáde riadne uchytené aby odolávalo aj extrémnym poveternostným podmienkam. Pokrytím strechy solárnym systémom využívate nie len výhodu výroby el. energie, ale aj predlžujete životnosť vašej strechy.

  Skladom: úchyty a držiaky pre rôzne typy striech. Úchyty z hliníku a nerezu pre dlhú žvotnosť. 

 • ECOHYBRYD zostavy 80-200 litrov

  Fotovoltické sety ECOHYBRYD 80 - 200 litrov. Ohrev TUV fotovoltickými panelmi s výkonom 1kW až 4kW. Väčšie systémy zásobujú nergiou aj domácnosť prípadne firmu.

 • Akumulačné nádrže a fotovoltaické zásobníky

  V tejto kategórii nájdete rôzne typy akumulačných nádrží:

  1. fotovoltaické zásobníky pre ohrev TUV
  2. fotovoltaické akumulačné nádoby pre ohrev TUV s podporou vykurovania
  3. štandardné akumulačné nádrže
  4. kompaktné nádrže
  5. univerzálne akumulačné nádrženádrže
  6. nádrže pre TUV
  7. Špeciálne akumulačné nádrže
   
  nádrže sú vyrábané objemovo 500 až 5000 litrov. V prípade že potrebujete nadštandardnú nádrž, vieme dať vyrobiť aj nádrže podľa konkrétnych požiadaviek. V takomto prípade nás kontaktujte telefonicky (+421 949 816923), alebo emailom: info@intersolar.sk
   
  Našou novinku sú špeciálne fotovoltaické zásobníky vody radu ECOHYBRYD určené pre fotovoltaické systémy od 2kw do 30kw. Tieto systémy majú vysoký prínos a vysokú návratnosť. Pre rodinné domy sú určené systémy do max 10kw. Väčšie fotovoltaické elektrárne doporučujeme firmám u ktorých sa spotreba TUV a úžitkovej vody na vykurovanie pohybuje rádovo nad 1500 litrov mesačne.

 • Riadiace jednotky EcoTherm

  Riadiace jednotky a príslušenstvo